www.techman.com.pl

Kontakt

Siedziba firmy

Techman Sp.z o.o.
ul. Morgowa 4
04-224 Warszawa

tel. +48 22 879 98 97
fax +48 22 879 99 03

e-mail techman@techman.com.pl

Godziny pracy:
pn-cz. 07.00 - 17.00
pt. 08.00 - 14.30

Magazyn / Dział Exportu / Serwis

Techman Sp.z o.o.
Opożdżew 22
05-660 Warka

tel. +48 48 667 14 05
tel. +48 48 33 22 980

e-mail export@techman.com.pl
e-mail serwis@techman.com.pl

Godziny pracy:
pn-cz. 07.30 - 16.00
pt. 08.00 - 14.00

Mapa dojazdu

Imię i Nazwisko
Stanowisko Telefon Tel. kom. email
         
Teodor Knauss
Prezes     teodork@techman.com.pl
Janina Knauss
Prokurent      
         
Iwona Wierzbicka-Kozieł
Dział księgowości 22/762-10-00
iwierzbicka-koziel@br-efekt.pl
Paweł Rosołowski
Koordynator działu technicznego
Handlowiec  pomorskie, zachodniopomorskie
22/879-98-97
wew. 116
605044040 pawelr@techman.com.pl

Agnieszka Prajsnar

Specjalista ds. Handlowych 22/879-98-97
wew. 106
607277703 agnieszkap@techman.com.pl
Jarosław Kowalczyk
Specjalista ds. Handlowych wielkopolskie
48/33-22-980
wew.205
603632000 jaroslawk@techman.com.pl
Daniel Przybylski

Specjalista ds.Handlowych
lubuskie , łódzkie
48/33-22-980
wew.206
609677715

danielp@techman.com.pl

Sławomir Czaplicki
Regionalny Kierownik Sprzedaży mazowieckie,kujawsko-pomorskie,podlaskie   601207345 slawomirc@techman.com.pl
Rafał Kałuża
Regionalny Kierownik Sprzedaży małopolskie, świętokrzyskie   607779983 rkaluza@techman.com.pl
Grzegorz Bysiak
Przedstawiciel Handlowy   517188305

grzegorzb@techman.com.pl

Grzegorz Szczeciński
Kierownik serwisu wew. 108 22 8799897

grzegorzs@techman.com.pl

Szymon Śliwowski
Serwisant wew. 211
48 3322980
serwis@techman.com.pl
Krzysztof Neska
Serwisant wew. 211
   
Mirosława Rutkowska
Koordynator Działu Eksportu 48/33-29-366
wew. 212
517188331 export@techman.com.pl
Agnieszka Malinowska
Dział Graficzny   48 3603659  
Katarzyna Markowiak -Rogozińska
Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 693030308 kasiamr@techman.com.pl
Martyna Furmańczyk
Pracownik Biurowy wew. 200 48 6671405
martynaw@techman.com.pl
Agnieszka Sachanowska
Pracownik Sp.      
Marcin Zatorski
Pracownik biurowy wew. 200 48 3322980  
Marek Kiliański
Koordynato Magazynu      
Przemek Przybylski
Pracownik Magazynu      
Daniel Bysiak
Pracownik Magazynu      
Andrzej Orłowski
Pracownik Magazynu      
Szymon Zatorski
Pracownik Magazynu