0 Wyślij zapytanie

Praca

Serwisant

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie narzędzi pneumatycznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Samodzielne diagnozowanie usterek
  • Raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych
  • Budowanie relacji z klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu narzędzi pneumatycznych mile widziane
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka dyscyplina pracy
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt: info@techman.com.pl

Magazynier

  • Prace magazynowe
  • Pakowanie towarów w celu przygotowania wysyłek
  • Rozładowywanie dostaw towarów
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy Punktualność, dokładność i rzetelność
  • Mile widziane Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • Pracę poniedziałek – piątek
  • Umowę zlecenie

Przedstawiciel handlowy cała Polska

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy

Oczekiwania:

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Znajomość sprzedaży produktów z segmentu narzędzi wyposażenia warsztatowego
  • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość komputera i programu MS Oficce
  • Skuteczna komunikacja
  • Doskonała organizacja pracy

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System wynagrodzenia oparty o motywacyjny system premiowy
  • Samochód, komputer, telefon służbowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace

Kontakt

TECHMAN Sp. z o.o.
04 – 224 Warszawa
ul. Morgowa 4

telefon +48 048 / 667 14 05
telefon +48 022 / 879 99 03

e-mail techman@techman.com.pl

Zakupy B2B

Zrób zakupy B2B w naszym nowym sklepie internetowym!

Nowość - B2B Asta Poland
TRANSLATE