0 Wyślij zapytanie

Kontakt

Siedziba firmy

Techman Sp.z o.o.
ul. Morgowa 4
04-224 Warszawa

 

e-mail: techman@techman.com.pl

Godziny pracy:
pn-cz. 07.00 – 17.00
pt. 08.00 – 14.30

Magazyn / Dział Exportu / Serwis

Techman Sp.z o.o.
Opożdżew 22
05-660 Warka

tel. +48 48 667 14 05
tel. +48 48 33 22 980

e-mail: export@techman.com.pl
e-mail: serwis@techman.com.pl

Godziny pracy:
pn-cz. 07.30 – 16.00
pt. 08.00 – 14.00

 

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Telefon komórkowy Adres e-mail
Teodor Knauss Prezes teodork@techman.com.pl
Janina Knauss Prokurent
Anna Kacprzak Dział księgowości 22/762-10-00 akacprzak@br-efekt.pl
Paweł Rosołowski Koordynator działu technicznego
Handlowiec pomorskie, zachodniopomorskie
48/33-22-980 wew.212 605-044-040 pawelr@techman.com.pl
Jarosław Kowalczyk Specjalista ds. Handlowych wielkopolskie 48/33-22-980 wew. 205 603-632-000 jaroslawk@techman.com.pl
Daniel Przybylski Specjalista ds.Handlowych lubuskie, łódzkie 48/33-22-980 wew. 206 609-677-715 danielp@techman.com.pl
Sławomir Czaplicki Regionalny Kierownik Sprzedaży
mazowieckie, kujawsko – pomorskie, podlaskie
601-207-345 slawomirc@techman.com.pl
Rafał Kałuża Regionalny Kierownik Sprzedaży
małopolskie, świętokrzyskie
607-779-983 rkaluza@techman.com.pl
Grzegorz Szczeciński Kierownik serwisu 507-857-106 grzegorzs@techman.com.pl
Szymon Śliwowski Serwisant 48/33-22-980 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Krzysztof Neska Serwisant wew. 402
Przemysław Przybylski Serwisant wew. 402
Mirosława Rutkowska Koordynator Działu Eksportu 48/33-29-366 wew. 201 517-188-331 export@techman.com.pl
Aleksandra Prendota Koordynator Działu Eksportu wew. 201 aleksandrap@techman.com.pl
Agnieszka Malinowska Dział Graficzny 48/360-36-59
Katarzyna Markowiak-Rogozińska Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 693-030-308 kasiamr@techman.com.pl
Paulina Romanowska Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 507-857-235 paulinar@techman.com.pl
Agnieszka Sachanowska Pracownik Sp.
Marek Kiliański Pracownik Magazynu
Daniel Bysiak Pracownik Magazynu
Andrzej Orłowski Pracownik Magazynu
Piotr Pietrus Pracownik Magazynu
Patryk Sachanowski Pracownik Magazynu

Kontakt

TECHMAN Sp. z o.o.
04 – 224 Warszawa
ul. Morgowa 4

telefon +48 022 / 879 98 97
telefon +48 022 / 879 99 03

e-mail techman@techman.com.pl

Zakupy B2B

Zrób zakupy B2B w naszym nowym sklepie internetowym!

Nowość - B2B Asta Poland
TRANSLATE