0 Wyślij zapytanie

Kontakt

Siedziba firmy

Techman Sp.z o.o.
ul. Morgowa 4
04-224 Warszawa

e-mail: techman@techman.com.pl

Magazyn / Dział Exportu / Serwis

Techman Sp.z o.o.
Opożdżew 22
05-660 Warka

tel. +48 48 667 14 05
tel. +48 48 33 22 980

e-mail: export@techman.com.pl
e-mail: serwis@techman.com.pl

Godziny pracy:
pn-cz. 07.30 – 16.00
pt. 08.00 – 14.00

 

 

Imię i nazwisko  

Stanowisko

 

Telefon Telefon komórkowy Adres e-mail
Teodor Knauss Prezes teodork@techman.com.pl
Janina Knauss Prokurent
Anna Kacprzak Dział księgowości 22/762-10-00 akacprzak@br-efekt.pl
Paweł Rosołowski Koordynator działu technicznego
Handlowiec pomorskie, zachodniopomorskie
48/33-22-980 wew.212 605-044-040 pawelr@techman.com.pl
Jarosław Kowalczyk Specjalista ds. Handlowych wielkopolskie 48/33-22-980 wew. 205 603-632-000 jaroslawk@techman.com.pl
Daniel Przybylski Specjalista ds.Handlowych lubuskie, łódzkie 48/33-22-980 wew. 206 609-677-715 danielp@techman.com.pl
Sławomir Czaplicki Regionalny Kierownik Sprzedaży
mazowieckie, kujawsko – pomorskie, podlaski
601-207-345 slawomirc@techman.com.pl
Rafał Kałuża Regionalny Kierownik Sprzedaży
małopolskie, świętokrzyskie
607-779-983 rkaluza@techman.com.pl
Mirosława Rutkowska Koordynator Działu Eksportu 48/33-29-366 wew. 201 517-188-331 export@techman.com.pl
Aleksandra Prendota Koordynator Działu Eksportu wew. 201 aleksandrap@techman.com.pl
Katarzyna Markowiak-Rogozińska Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 693-030-308 kasiamr@techman.com.pl
Paulina Romanowska Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 507-857-235 paulinar@techman.com.pl
Agnieszka Malinowska Dział Graficzny 48/360-36-59
Grzegorz Szczeciński Kierownik serwisu 22/879-98-97 507-857-106 grzegorzs@techman.com.pl
Szymon Śliwowski Serwisant 48/66714-05 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Przemysław Przybylski Serwisant 48/66714-05 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Krzysztof Neska Serwisant 48/66714-05 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Marek Kiliański Pracownik Magazynu
Daniel Bysiak Pracownik Magazynu
Dawid Setniewski Pracownik Magazynu
Piotr Pietrus Pracownik Magazynu
Andrzej Orłowski Pracownik Magazynu
Patryk Sachanowski Pracownik Magazynu
Jakub Cieślak Pracownik Magazynu
Adam Dąbrowski Pracownik Magazynu

 

Kontakt

TECHMAN Sp. z o.o.
04 – 224 Warszawa
ul. Morgowa 4

telefon +48 022 / 879 98 97
telefon +48 022 / 879 99 03

e-mail techman@techman.com.pl

Zakupy B2B

Zrób zakupy B2B w naszym nowym sklepie internetowym!

Nowość - B2B Asta Poland
TRANSLATE