0 Wyślij zapytanie

Kontakt

Siedziba firmy

Techman Sp.z o.o.
ul. Morgowa 4
04-224 Warszawa

e-mail: techman@techman.com.pl

Biuro / Magazyn / Dział Exportu / Serwis

Techman Sp.z o.o.
Opożdżew 22
05-660 Warka

tel. +48 48 667 14 05
tel. +48 48 33 22 980

e-mail: techman@techman.com.pl

e-mail: export@techman.com.pl

e-mail: serwis@techman.com.pl

Godziny pracy:     

Biuro:

pn-cz. 7.30 – 16.00

pt. 8.00 – 14.00

Magazyn:

pn-cz. 7.30 – 16.00

pt. 8.00 – 14.00

Imię i nazwisko  

Stanowisk

Telefon Telefon komórkowy Adres e-mail
Teodor Knauss Prezes teodork@techman.com.pl
Janina Knauss Prokurent
Agnieszka Świderska Dział księgowości 22/762-10-00 607-155-855 biuro@br-efekt.pl
Paweł Rosołowski Koordynator działu technicznego
Handlowiec pomorskie, zachodniopomorskie
48/33-22-980 wew.212 605-044-040 pawelr@techman.com.pl
Jarosław Kowalczyk Specjalista ds. Handlowych wielkopolskie 48/33-22-980 wew. 205 603-632-000 jaroslawk@techman.com.pl
Daniel Przybylski Kierownik Import

Specjalista ds.Handlowych lubuskie, łódzkie

48/33-22-980 wew. 206 609-677-715 danielp@techman.com.pl
Sławomir Czaplicki Regionalny Kierownik Sprzedaży
mazowieckie, kujawsko – pomorskie, podlaski
601-207-345 slawomirc@techman.com.pl
Rafał Kałuża Regionalny Kierownik Sprzedaży
małopolskie, świętokrzyskie
607-779-983 rkaluza@techman.com.pl
Agnieszka Malinowska Dział Graficzny 48/360-36-59
Mirosława Rutkowska Koordynator Działu Eksportu 48/33-29-366 wew. 201 517-188-331 export@techman.com.pl
Jakub Cieślak Koordynator Działu Eksportu 48/33-29-366 wew. 201 jakubc@techman.com.pl
Katarzyna Markowiak-Rogozińska Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 693-030-308 kasiamr@techman.com.pl
Paulina Romanowska Pracownik Biurowy 48/667-14-05 wew. 200 507-857-235 paulinar@techman.com.pl
Agnieszka Sachanowska Pracownik Porządkowy
Szymon Śliwowski Serwisant 48/66714-05 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Przemysław Przybylski Serwisant 48/66714-05 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Krzysztof Neska Serwisant 48/66714-05 wew. 402 serwis@techman.com.pl
Marek Kiliański Kierownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Andrzej Orłowski Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Patryk Sachanowski Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Sebastian Cieślak Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Piotr Pietrus Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Mateusz Orłowski Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Adam Dąbrowski Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401
Jakub Pietrzycki Pracownik Magazynu 48/66714-05 wew. 401

 

Kontakt

TECHMAN Sp. z o.o.
04 – 224 Warszawa
ul. Morgowa 4

telefon +48 048 / 667 14 05
telefon +48 022 / 879 99 03

e-mail techman@techman.com.pl

Zakupy B2B

Zrób zakupy B2B w naszym nowym sklepie internetowym!

Nowość - B2B Asta Poland
TRANSLATE